Vene propaganda eesti koolis

Kas sellise haiglase propaganda vastu, mida Vene Föderatsioon lausa riiklikul tasemel Eestis elavate rahvuskaaslaste mõjutamiseks levitab, peab tõesti võitlema eesti lapsi kasutades? Kuna pedagoogid pole seda suutnud, siis proovime, kas suudavad eesti lapsed?! Haiglased ajaloo moonutused ja valetamine eesti rahva vastu pandud koletu genotsiidi kohta on igapäevased ja nende sihtmärk on Eestis elavad venekeelsed inimesed, kes kahjuks sageli sellist propagandat ka usuvad. (Suvine küsitlus: kui suur hulk Eesti elanikke usub, et Eesti astus tõesti vabatahtlikult NL koosseisu, tõestas seda kahjuks.) Naiivselt arvatakse, et kui täidame eesti koolid taolise propaganda sihtgrupiks olevate vene perede lastega, siis justkui saame sellest võitu. Eesti lapsed ei pea kasvama koos sellise ajalookäsitlusega perede lastega, mis on eesti laste suhtes nende kodumaa, ajaloo, kultuuriidentiteedi ja esivanemate mälestuste osas otseselt vaenulik ja kuritegelik. Kas keegi kujutaks ette, et juudi lapsi sunnitaks täna kooli/lasteaeda vägisi massiliselt kokku saksa lastega, kui Saksmaal oleks roolis uus Hitler, ja Iisraelis elavad sakslased usuksid, et juudid läksid vabatahtlikult koonduslaagritesse jne? See on eesti laste diskrimineerimine. Eesti lastel on õigus poliitikast ja vaenulikust propagandast vabale lapsepõlvele!

LOE LISAKS

Eesti keel vaesustub

Eesti keeleteadlane Indrek Park, kellest antropoloog Liivo Niglas on tänaseks ka filmi teinud : Eesti Raadio. Keelesaade! Keeleteadlane ja antropoloog Indrek Park räägib: “Eesti keel on ilus ja keeruline keel. Kasutagem oma keele kõiki rikkusi!” ütleb ta.

nool
Kooliaasta algus 1.septembril ja esimene klassiõpetaja, kooli lõpetamine ja aktusel lõputunnistuse kättesaamine on vaid mõned sündmused, mis jäävad enamikele meelde terveks eluks.

Kool

Kool mängib suurt rolli kõigi meie elus. Seda mitte ainult teadmiste ja oskuste omandamisel, vaid identiteedi kujundamisel ja mälestuste loomisel.

nool