Ühtne kool

Eesti keele ja kultuuri ainsas pealinnas tähendab uus koalitsioon eesti kooli ja eesti laste seisukohast kahjuks vihma käest räästa alla sattumist. Tallinnas, kus venekeelsete liiga suure osakaalu tõttu tähendab vene-eesti segakool eesti kooli hävimist ja eesti laste venestamist, on  selline kool kuritegelik. 
Tallinna linn, heade sotsiaaldemokraatide ja keskerakondlaste juhtimisel, on nüüd seadnud eesmärgiks luua reaalne segakooli mudel, kus siis – nagu teame segakooli ideoloogiast – Eesti ajalugu õpetatakse „kultuuritundlikult“, ehk Eesti ajalugu enam ei õpetata, õpe toimub ENAMASTI eesti keeles, kus eesti lapsi hakatakse kasutama võitlemiseks Putini propaganda vastu, kus kooli staadionil ja sööklas kajab okupatsiooniaegne keel jne. 
Ja nagu sellest oleks veel vähe, hakkab eesti laste venestamine hoogsamalt toimuma ka lasteaedades. Kahesuunaline keelekümblus on otsene eesti laste kasutamine lõimumispoliitika tööriistadena, õpetajate puuduse kompenseerimine, kasutades keeleõpetajatena väikelapsi, kes alles ise õpivad oma emakeelt ja õpetavad siis muulaste lapsi oma hariduse arvelt – see oleks kõige otsesem eesti laste venestamine. 

LOE LISAKS

Eesti keel vaesustub

Eesti keeleteadlane Indrek Park, kellest antropoloog Liivo Niglas on tänaseks ka filmi teinud : Eesti Raadio. Keelesaade! Keeleteadlane ja antropoloog Indrek Park räägib: “Eesti keel on ilus ja keeruline keel. Kasutagem oma keele kõiki rikkusi!” ütleb ta.

nool
Kooliaasta algus 1.septembril ja esimene klassiõpetaja, kooli lõpetamine ja aktusel lõputunnistuse kättesaamine on vaid mõned sündmused, mis jäävad enamikele meelde terveks eluks.

Kool

Kool mängib suurt rolli kõigi meie elus. Seda mitte ainult teadmiste ja oskuste omandamisel, vaid identiteedi kujundamisel ja mälestuste loomisel.

nool